Bezeškrobová dieta – Nebeské zákusky

V tomto článku budeme dělat zcela otevřeně reklamu.

Na chodských slavnostech 2017 jsme totiž narazili na stánek s nebeskými zákusky, které vypadaly tak báječně nezdravě, a tudíž lákavě, že jsme chtěli co nejrychleji od něj dál. Naštěstí jsme ale podlehli zvědavosti, a tak jsme se dozvěděli, že tyto zákusky nejen že neobsahují cukr, ale neobsahují ani žádnou škrobovou mouku! Jediným prohřeškem proti zásadám Bi Gu diety je mléčná sušina, která je obsažena v polevách. Sladké chuti je ale dosahováno pouze máčením ve šťávě ze žlutého melounu a pak také hlavní ingrediencí – ovocem, které je tady zkombinováno do úžasně rafinovaných akordů.

Zastánci ortodoxní Bi Gu diety by měli vědět, že některé druhy pro odlehčení obsahují rýžové burizony – ty pak bohužel nelze do bezeškrobové diety zařadit. Ale stále zbývá velká část těch, u nichž prostě jen stačí přihmouřit trochu oko nad obsahem mléka a báječnému pokušení podlehnout.

Okusili jsme téměř všechny a nemůžeme se rozhodnout, který z nich byl ten nejlepší. Určitě fialový dortíček s levandulovým kvítkem (a tedy báječnou přírodní levandulovou příchutí) byl jedním z těch, na které se nezapomíná. Bohužel tyto nebeské dezerty mizely tak rychle, že jsme nestihli všechny ofotografovat, takže se můžete pokochat pohledem alespoň na pár z nich.

Webové stránky www.nebeskezakusky.cz zatím ještě (srpen 2017) nefungují, ale prý se na tom pracuje. Tak držíme palce, ať je to brzy, a ať se tomuto projektu daří a má hodně spokojených zákazníků nejen z řad zastánců Bi Gu diety.

Prozatím můžete objednávat u paní Lenky Vinšové na tel. 605 591 268.

 

Comments 1

  1. Naďa

    Jsou úžasné a ráda bych se naučila jak je lze vytvořit a hlavně sladit vše do tak úžasný výtvorů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *