REALIZACE: Dům pro milovníky Mexika

 

Majitelé této generační rodinné vily pobyli nějaký čas v Mexiku a do jeho architektury a tradičního řemeslného umění se doslova zamilovali. Není proto divu, že při stavbě domu svých snů využili naplno všechny možnosti, které náš obchod skýtá. Vedle čtyř koupelen, vkusně zařízených vždy v duchu určitého konkrétního dekoru, se rozhodli pro ručně vyrobené obklady v prostorné místnosti s bazénem. Grafické návrhy si zpracovávala majitelka sama ve spolupráci se svým interiérovým architektem, a z estetického hlediska jim lze jen stěží něco vytknout.

Na každého, kdo do tohoto domu zavítá, dýchne nefalšovaná atmosféra Mexika s jeho koktejlem barev a tvarů, který umí nevratně podmaňovat srdce. Doufáme, že část tohoto zážitku zprostředkujeme pomocí fotografií i Vám.

rucne-dekorovane-obklady

V jednotlivých koupelnách uvidíte postupně motivy umyvadel Rayado Azul Blanco, Rosa Benjamin, Arabesque Mostaza a Lagartija.

V zimní zahradě našel uplatnění stůl z ručně vyřezávaného masivu – tropické borovice (Pino Mexicano). Tento stůl je k dostání jako set včetně šesti židlí. Horní plochu stolu chrání skleněná deska, skrze kterou je vidět bohaté vyřezávání a která současně zaručuje potřebný komfort.

Prostoru dominuje nástěnný obrazec z ručně malovaných glazovaných obkladů s motivem Fridy Kahlo, která je oblíbenou malířkou majitelky domu.

 

Navstivte-nas-v-prokopova-13

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *